DEğIL HAKKıNDA DETAYLAR BILINEN M.HABER

Değil Hakkında Detaylar bilinen m.haber

Değil Hakkında Detaylar bilinen m.haber

Blog Article

Naci Görür'den Bolu depremiyle ait uyanıklık çeken paylaşım: Buranın kırılmasını bekliyorduk

Safety starts with understanding how developers collect and share your veri. Veri privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.

Meşru UYARI: BIST ad ve logosu "Vikaye Marka Belgesi" şeşnda korunmakta olup destursuz kullanılamaz, iktibas edilemez, değustalıktirilemez. BIST adı altında açıklanan bütün bilgilerin telif hakları ağız ağıza BIST'e ilişik olup, tekrar yayınlanamaz.

Spor Toto Süper Lig'bile geçtiğimiz sezon şampiyonluğa ulaşan fakat bu mevsim inişli çıkışlı bir performans sergileyen Trabzonspor'da har vürutmeler evetşanıyor.

22:35 Sudan'da domestik ürünlerin teşhistıldığı "Made in Sudan" fuarı kelleladı Sudan'da evcil üretimi teşvik kılmak ve senelerdir alçak iktisadi krizin etkilerinin sürdüğü ülkede ramazan ayı öncesinde yurttaşlara hamil bulunmak amacıyla "Made in Sudan" adlı fuar başkent Hartum'da kapılarını heveslitı.

01:21 Tartışemtiaı emeklilik yasası: Macron meclisi baypas etti Fransa'da Macron hükümeti, tartışemtiaı emeklilik reformunda şûra tasdikı tehlikeye girince meclisi baypas etme olanağı tanılamayan özel kanunuesasi maddesini devreye soktu.

Suriye'deki depremzedeler kucakin de düzenlenen lütuf kampanyası kapsamında 80 bini fazla medet telefonu tuzakındı, 150 bin eurodan ziyade yardım toplandı.

Zaruri Hareket Sigortası taleplerinde enseış - Zonguldak'ta otobüslerde 10 yıl hostes olarak çhileıştıktan sonra şoför koltuğuna oturan Yeliz Toronoğlu, şehirlerarası sefer fail vatandaşlardan takdir topluyor.

Twitter iletisi gönderirken, bir başka deyişle Tweet gönderirken kimi saat konum bilgisi de ekleriz. Fakat iletilerde konumumuzun taraf almasını istemediğimiz ve maziteki bütün konum bilgilerini silmek istediğimiz anlar gelebilir.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Düşünüm ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 birebir olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan tuzakınan haberlerin tekrar haberler.com yayımı ve herhangi bir ortamda tablması, ait ajansların bu yöndeki politikasına rabıtlı olarak önceden makaslamaklı ruhsat gerektirir.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 reva olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan düzenınan haberlerin baştan yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, dayalı ajansların bu yöndeki politikasına destelı olarak önceden kırlı cevaz gerektirir.

Türkiye'deki gazete manşetleri. Gazetelerden okumak istediğiniz gazetenin birinci sayfasına tıklayın.

Sports newspaper focused on recent soccer events, also domestic basketball and other sorts related news.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin en çok yıkıma neden evetğu Hatay'dan Ilbay Rahmi Doğan'ın arkası sıra bir istifa haberi elan geldi.

Yeni zamlar bapda: App Store fiyatlandırması değmeseleti - Yılların makine üreticisi Jaguar anavatanında 60 tane bayisini yama hükümı aldı. Dürüstıllaraysa "Acaba Jaguar mağripyor mu?" sorusu geldi.

Report this page